TUINCYN Chroom / zilver motorfiets richtingaanwijzers Vizierstijl met oranje lensafdekking voor Harley Sportster 883…

Add your review

Amazon.nl Price: 17.99 (as of 24/07/2021 18:30 PST- Details) & FREE Shipping.

★【Pak van 2】Richtingaanwijzers voor motorfietsen, Vizierstijl met lensafdekking.
★【Feature】Materiaal: ABS, Kleur randen: zwart, Lenskleur: oranje. Meer maatgegevens Kijk naar de productfoto.
★【Montage】Past op alle Harley Davidson-modellen zoals DYNA, Softail, Sportster, V-Rod etc.

Amazon.nl Price: 17.99 (as of 24/07/2021 18:30 PST- Details) & FREE Shipping.

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Technische gegevens:
Hoogwaardige kwaliteit.
Materiaal: ABS-kunststof
Kleur: zilver.
Kleur: oranje
Verkrijgbaar in verschillende maten.
Plaatsing op plaats: voor of achter.
Eenvoudig te installeren.

Geschikt voor:
Harley-Davidson Blackline FXS 2011-2013.
Harley-Davidson Blackline Hard Candy Custom FXS / Dark Custom FXS 2013
Harley-DavidsonbreakoutCVO FXSBSE 2013 2014
Harley-DavidsonbreakoutCVO Hard Candy Custom FXSBSE 2013 2014
Harley-DavidsonbreakoutFXSB 2013-2016.
Harley-DavidsonCross BonesFLSTSB 2008-2011.
Harley-DavidsonDynaCabriolet FXDS-Conv 1998-2000.
Harley-DavidsonDynaFat Bob FXDF 2008 – 2016.
Harley-DavidsonDynaLow Rider EFI FXDLI 1998-2009
Harley-DavidsonDynaLow Rider FXDL 1998 -2009
Harley-DavidsonDynaStreet Bob EFI FXDBI 2006-2011.
Harley-DavidsonDynaStreet Bob FXDB 2006-2016
Harley-DavidsonDynaSuper Glide EFI FXDCI 2005-2011.
Harley-DavidsonDynaSuper Glide FXDC 2005-2014.
Harley-DavidsonDynaSuper Glide EFI FXDI 1998-2010.
Harley-DavidsonDynaSuper Glide FXD 1998-2010.
Harley-DavidsonDynaSuper Glide Sport FXDX 1999-2005.
Harley-DavidsonDynaWide Glide EFI FXDWGI 1999-2011
Harley-DavidsonDynaWide Glide FXDWG 1999-2016
Alle Harley Davidson-modellen zoals DYNA, Softail, Sportster, V-Rod enz.

Opmerkingen:
Uitsluitend lens- en kijkgaatjes, zonder gloeilamp.

Omvang van de levering:
2 x richtingaanwijzer-inzetstukken met lens.

★【Pak van 2】Richtingaanwijzers voor motorfietsen, Vizierstijl met lensafdekking.
★【Feature】Materiaal: ABS, Kleur randen: zwart, Lenskleur: oranje. Meer maatgegevens Kijk naar de productfoto.
★【Montage】Past op alle Harley Davidson-modellen zoals DYNA, Softail, Sportster, V-Rod etc.
★【Opmerking】Alleen lens en rand, gloeilamp niet inbegrepen.
★【Koop met vertrouwen】Onze producten worden geleverd met een standaardmaat, bevestig de productgrootte voordat u een bestelling plaatst. Wij bieden “één jaar” garantie op artikelen die tijdens de levering beschadigd zijn of een bevestigd fabricagefout hebben. Aarzel niet om onze producten te bestellen.

Specification: TUINCYN Chroom / zilver motorfiets richtingaanwijzers Vizierstijl met oranje lensafdekking voor Harley Sportster 883…

Fabrikant
Merk
Fabrikantreferentie
Manufacturer Part Number
Brand

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TUINCYN Chroom / zilver motorfiets richtingaanwijzers Vizierstijl met oranje lensafdekking voor Harley Sportster 883…”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TUINCYN Chroom / zilver motorfiets richtingaanwijzers Vizierstijl met oranje lensafdekking voor Harley Sportster 883…
TUINCYN Chroom / zilver motorfiets richtingaanwijzers Vizierstijl met oranje lensafdekking voor Harley Sportster 883…

Amazon.nl Price: 17.99 (as of 24/07/2021 18:30 PST- Details) & FREE Shipping.

r1-agostini.nl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0